Uhren Zahl der Lose: 50
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2528268
11853
420
150000
Watches
Kandallóóra magyar, 19. sz. közepe, jelzett: "Fogel Ferencz N. Károlyban", negyedütős szerkezet, feketére pácolt fa tok, alabástrom oszlopokkal, faragott, aranyozott díszekkel, gyöngyház rátétekkel, felső félköríves mezőben gouache tájkép, kulccsal, sérült ingával, működik, sérült, hiányos veretek, a cilindere sérült, szerkezete tisztítást igényel. m: 59 cm 2532534
11854
420
180000
Watches
2326188
11855
420
44000
Watches
Jean Marcel női kvarc karóra zafírüveggel, elemmel, eredeti bőr szíjjal, működő, jó állapotban, d: 23 mm 2454154
11856
420
Watches
Momo design Chono Bull Head chronometer kvarc karóra, kaucsuk szíjjal d: 40 mm 2454149
11857
420
Watches
Roamer férfi öltönyóra, kézi felhúzós 17 köves szerkezet, bőr szíjjal, szép állapotban, jelzett koronával, papírral. d: 33 mm 2619453
11858
420
Watches
LEGO quartz karóra, elemcsere szükséges, szép állapotban, d:30mm
2632351
11859
420
Watches
Anker mechanikus svájci karóra, 21 köves, dátumkijelzős, sorszámozott, szíj nélkül, kopottas állapotban, nem működik, d: 33 mm 2357263
11860
420
100
Watches
LCD női kvarc óra leírással, korona hiányzik
2634414
11861
420
Watches
Leisure by Lee férfi kvarc karóra, elemmel, működik 35 mm 2634415
11862
420
Watches
Geneva kvarc női és férfi karórák, elemmel, működnek, fém szíjjal
2634417
11863
420
Watches
Geneve kvarc női és férfi karórák, elemmel, működnek, fém szíjjal
2517318
11864
420
Watches
Seiko automata karóra, vízálló, naptár funkcióval, fém szíjjal, jó állapotban, d: 32 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF