Militaria Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2663027
33318
420
Military
Numismatik
~1950. "Honvéd Sportversenyek" bronzozott fém emlékérem, Rákosi-címerrel. Szign.:Jákfalvy (50mm) + "A dolgozó nép rendjét védjük" Br díjérem szalag nélkül, "Ludvig BP" gyártójellel (35mm) T:2 patina, kopott bronzozás, kis ph
2659391
33319
420
Military
Numismatik
1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1-
Hungary 1957. "Workers' and Peasants' Rule Medal" gilt, enamelled Br decoration on ribbon with miniature ribbon in original case C:AU
NMK 700. 2660464
33320
420
Military
Numismatik
1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 NMK 618. 2657535
33321
420
Military
Numismatik
1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon T:2 NMK 618. 2665170
33322
420
Military
Numismatik
2658855
33323
420
Military
Numismatik
~1960-1970. "Munkásőr Parancsnoki Iskola" műgyantás fém jelvény (33x23mm) T:1-
2660866
33324
420
Military
Numismatik
2660855
33325
420
Military
Numismatik
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:1-
NMK 696.
2653195
33326
420
Military
Numismatik
1964. "Munkásőr Emlékérem" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, dísztokban T:1- NMK 708. 2634061
33327
420
Military
Numismatik
2660873
33328
420
Military
Numismatik
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 20, 25, 30 év" (5xklf) zománcozott kitüntetés mellszalagon, tokban, kitüntetés tartó pánttal, az egyikhez igazolvány, T:2 némelyiken kis zománchiba, sérült, firkált tok 2548157
33329
420
Military
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF