31182.
420. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
4 400 HUF
Képíró Zoltán (1944-1981) 1976. "Nagy Ignác 1810-1854 / MÉE Keszthely Város Nagyjai Sorozat IV." ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) T:1- kis patina, ph Adamo KE7 / Hungary 1976. "Ignác Nagy 1810-1854 / Association of Hungarian Medal Collectors - Keszthely's Greatest series IV" silver patinated bronze commemorative medallion. Sign.:Zoltán Képíró (1944-1981) (60mm) C:AU small patina, edge error Adamo KE7