11147. 420. Gelaufene Fernauktion Keramiken
4 000 HUF
18
0 HUF
2db szecessziós majolika falitányér, 1900 körül, korának megfelelő sérülésekkel, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert