11143. 420. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 600 HUF 4,24 EUR, 4,57 USD
0 HUF
Háromfüles belga kerámia bögre, oldalán kisebb sérüléssel, jelzett, m: 12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras