11075. 420. Gelaufene Fernauktion Keramiken
5 000 HUF
0 HUF
Király: Retró kávés készlet, tejkiöntő, cukortartó és hamutartó. Kerámia, kopásnyomokkal, jelzett,
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert