11277. 420. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Herendi csipkebogyó mintás leveles kínáló tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, kis vízkőfoltokkal, h: 20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert