11440. 420. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tányér. Matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras