11451. 420. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Szív a szívnek szívesen mézeskalács, falidísz. Kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, 20x20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras