Montenegro Zahl der Lose: 4
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1417667
22305
421
Montenegro
Ansichtskarten
T3
Kotor, Cattaro; Port, general view (EB)
2671245
22306
421
Montenegro
Ansichtskarten
T2
1916 Kotor, Cattaro; + "M. kir. 30. népf. gy. ezr. I. zlj. gépfegyverosztag parancsnokság"
2675133
22307
421
Montenegro
Ansichtskarten
T2/3
Sutomore (Spic), port + "M. kir. I. sz. tengerpart védelmi népfölkelő zászlóalj 2. század parancsnokság" "K.u.K. Geschützdetachement" (Rb)
2673960
22308
421
Montenegro
Ansichtskarten
T2/3
1909 Sutomore (Spic, Spizza); Süddalmatien. E.K.M. 31. (EK) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF