Deák Ferenc válogatott munkái I-II. köt. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: báró Wlassics Gyula. Bp., én., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.