17603.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Mollináry Gizella: Betévedt Európába. I-II. köt. Bp., 1943, Grill Károly, 336 p., 328 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, illusztrált kiadói papír védőborítóban.