15140.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
700 HUF
1,86 EUR, 2,00 USD
Budapesti közéleti névmutató 1945-1950. A Budapesti Nemzeti Bizottságok, és Népfrontbizottságok tagjai. Szerk.: Halasi László. Bp., 1980, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.