15601.
421. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. DEDIKÁLT! Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.