10142. 421. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Iván Szilárd (1912-1988): Delelés. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján Művészeti ALap bélyegzőjével, üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert