10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Sárosi Ödön (1885-1950): Buda, Hűvösvölgy környéki táj. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 35x45 cm