10470.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
2 db külföldi Brüsszel, Bécs városképes rézkarc. Jelzettek. 9x14 cm 22x17 cm