Issa jelzéssel: Kislány. Olaj, vászon. 34x57 cm Dekoratív fakeretben. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Issa-jelzessel-Kislany-Olaj-vaszon-34x57-cm-Dekorativ-fakeretben~II2616629
2616629
10495
421
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Issa jelzéssel: Kislány. Olaj, vászon. 34x57 cm Dekoratív fakeretben.
: tm