10370.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,59 EUR, 15,71 USD
Jakutsak jelzéssel (lengyel festő): Téli táj. Olaj, vászon. 38x55cm