10522.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 500 HUF
14,59 EUR, 15,71 USD
Jelzés nélkül: Dombok. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 44,5x62,5 cm