10521.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Jelzés nélkül: Erdei tó pecázóval. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 60×80 cm.