10535.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Tópart. Olaj, farost, fakeretben. 48x78cm