10484.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei lények. Olaj, vászon, kissé foltos. Dekoratív fakeretben, 48x40 cm