10478.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, fa. Fakeretben. 15,5x20 cm