10483.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Jeney Zoltán?): Vörösberény. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 46×35 cm