10510.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelem. Elektrografika, papír. 40x30cm. Jelzett. 1985, üvegezett sérült keretben.