10493.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán. Rézkarc, papír. Foltos. Üvegezett fa keretben, 24×19,5 cm