10406.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Röhringer (?) jelzéssel: Színes virágok, 1928. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 22×15 cm