10372.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
58,36 EUR, 62,86 USD
Tardos jelzéssel, Renoir után: Folyóparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×70 cm