10371.
421. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
13 000 HUF
34,48 EUR, 37,14 USD
Weitzer (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm