11495.
421. Gelaufene Fernauktion
Antik
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: 5 női alak. Festett nepáli selyemkép, XX. sz., üvegezett fakeretben, 21x17 cm