11852. 421. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 400 HUF
0 HUF
5db Ón keretes, német porcelán falitál, kézzel festett, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, kopott, d: 9,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert