Fa sakk készlet, kopott, sérülésekkel, 23x23cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Fa-sakk-keszlet-kopott-serulesekkel-23x23cm~II2644593
2644593
11851
421
Flea Market
Beschreibung: Fa sakk készlet, kopott, sérülésekkel, 23x23cm
: karap_norbert