11588.
421. Gelaufene Fernauktion
Uhren
32 000 HUF
86,49 EUR, 94,12 USD
Omega quartz férfi karóra, kopott fémszíjjal, kopásnyomokkal, nem működik, rossz szerkezet d:37mm