Telcs Ede (1872-1948) 1928. "Fekete Ignác gyógyszerész" egyoldalas Br... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/421/kategorien~Numismatik/Ungarische-Arztliche-Medaillen-und-Plaketten~3000019/Telcs-Ede-1872-1948-1928-Fekete-Ignac-gyogyszeresz-egyoldalas-Br-emlekerem-60mm-T2-pati~II2616304
2616304
31396
421
Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numismatik
Beschreibung: Telcs Ede (1872-1948) 1928. "Fekete Ignác gyógyszerész" egyoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, kis ph /
Hungary 1928. "Ignatius Fekete pharmacist" one-sided Br commemorative medallion. Sign.:Ede Telcs (1872-1948) (60mm) C:XF patina, small edge error
HP.: 6190.