31398.
421. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Ärztliche Medaillen und Plaketten
9 000 HUF
23,87 EUR, 25,71 USD
Tóth Sándor (1933-) ~1980. "Dr. Gerlei Ferenc 1907-1970 / Kimagasló Közéleti és Egészségügyi Munkáért a Hazafias Népfront Szabolcs-Szatmár Megyei Bizottsága és a Megyei Kórház" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (117mm) T:1- kis patina / Hungary ~1980. "Dr. Gerlei Ferenc 1907-1970 / Kimagasló Közéleti és Egészségügyi Munkáért a Hazafias Népfront Szabolcs-Szatmár Megyei Bizottsága és a Megyei Kórház" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Sándor Tóth (117mm) C:AU small patina