Gläser Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2675795
11351
421
Glass-objects
Muránói színátmenetes üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 28 cm 2675713
11352
421
Glass-objects
Poschinger irizáló üveg váza szál díszítéssel, 2 db, egyik matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 és 19 cm 2675615
11353
421
Glass-objects
2 db muránói sommerso váza, kopásnyomokkal, m: 17 és 21 cm 2675571
11354
421
Glass-objects
Irizáló üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 cm, d: 10 cm 2671297
11355
421
Glass-objects
Üveg karaffa díszes ón fedéllel, korának megfelelő állapotban, m: 23 cm
2675646
11356
421
Glass-objects
Muránói üveg váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm
2668903
11357
421
Glass-objects
3 darabos asztali díszváza szett. Borostyánüveg, mart, csiszolt. A legkisebben apró lepattanással. 10,11,17 cm
2671236
11358
421
Glass-objects
Üveg jégvödör, kopásnyomokkal, m: 15 cm
2671239
11359
421
Glass-objects
Lila üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 30 cm
2668908
11360
421
Glass-objects
Tejes/boros kancsó. Metszett üveg. 17 cm
2673129
11361
421
Glass-objects
Fém fedeles üveg kínáló, fém alátét tálcával., üvegen repedéssel, d: 14, 17 cm
2670362
11362
421
Glass-objects
Üveg kínáló tálka, anyagában színezett hibátlan d: 17 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF