11268. 421. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF 2,70 EUR, 2,94 USD
0 HUF
Alba Júlia retró porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, lepattanásokkal. m: 37cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert