11350. 421. Gelaufene Fernauktion Porzellan
4 200 HUF
0 HUF
Vegyes porcelán tétel, bonbonier, tálka, stb. részben jelzett, Hollóházi, Edelstein, Herendi. Kopásnyomokkal. (6db)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras