17402.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Erdős Renée: Az indiai vendég. Bp., 1929, Révai. ALÁÍRT! Egészvászon kötés, gerincnél szakadt, előzéklap sérült, címlap szakadt, kopottas állapotban.