17334.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Kriza János: Vadrózsák. - - székely népköltési gyűjteménye Faragó József gondozásában. Bukarest, 1975, Kriterion, 494+(2) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borÃtóval, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.