17336.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Léon de Tinseau: Hamupipőke unokahugom. Legjobb Könyvek. Bp., é.n., Légrády Testvérek, (4)+174+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopottas, kissé fakó, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.