17403.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Tilinkó. Bp., 1939, Révai. 2525. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.