16866.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
20. századi magyar festészet és szobrászat. Szerk.: Csorba Géza, Szinnyei Merse Anna, Egry Margit. Bp., 1986., Képzőművészeti Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, javított kötéssel.