16722.
422. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Delacroix naplója. Ford. és a bevezetést írta: Bárdos Artur. Officina Könyvtár 24/25. Bp., 1944., Officina. Második kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.