Jelinek Lajos (?-): Falusi este. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, a... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/422/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelinek-Lajos-Falusi-este-Olaj-farost-Jelezve-jobbra-lent-a-hatoldalan-autograf-felirat~II2655757
2655757
10121
422
6500
Beschreibung: Jelinek Lajos (?-): Falusi este. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50X60 cm
: pk