Pólya József (1923-1994): Rózsák. Kollázs, papír. Jelzett. 29,5x42 cm.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/422/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Polya-Jozsef-1923-1994-Rozsak-Kollazs-papir-Jelzett-29-5x42-cm-Uvegezett-fakeretben~II2653390
2653390
10209
422
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,18 EUR , 31,43 USD
Beschreibung: Pólya József (1923-1994): Rózsák. Kollázs, papír. Jelzett. 29,5x42 cm. Üvegezett fakeretben.
: pk