Szász Endre (1926-2003): Illusztráció terv Vészi Endre Aranyszoba c. kötetéhez. Tus, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült (apró szakadásokkal, paszpartu által takarva). Paszpartuban. 19,5×17,5 cm.