10450.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,14 EUR, 40,00 USD
Azonosítatlan jelzéssel: Lovas. Akvarell, papír, Jelzett Párizs. 49x33 cm