10440.
422. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Bakó jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, 23x29 cm, üvegezett fakeretben.